Wintertijd kies goede verlichting, tijdelijk 10% korting

18 jan. 2021

Wintertijd. In het donker van huis en in het donker weer terug naar huis. In het donker rijden kan tamelijk vermoeiend en soms zelfs gevaarlijk zijn, vooral nu in deze tijd is goede verlichting dus extra belangrijk. Zorg er daarom voor dat u dus altijd met goed zicht de weg op gaat. Voor jezelf, maar uiteraard ook voor je medeweggebruikers. 

 

Daarom nu extra korting op alle verlichting! 10% korting op verlichting

https://www.vangilsautomotive.nl/blog/25/wintertijd-kies-goede-verlichting-tijdelijk-10-korting

 

 

 



De drie soorten verlichting uitgelegd: de halogeen autolampen, xenon lampen en led lampen 

Halogeen autolampen

 

De halogeen autolamp is nog steeds de meest verkochte. Dit heeft te maken met de kosten: halogeenlampen zijn simpelweg de goedkoopste. Als je voor xenon of led kiest, betaal je meer echter hebben ze beide een langere levensduur en meer lichtopbrengst. 

 

Steeds meer automobilisten kiezen daarom voor xenon of led. Wat halogeen betreft zijn er diverse merken en fittingen verkrijgbaar. Check van tevoren goed welke maat en welk wattage jij nodig hebt en houdt daarbij rekening met de voorschriften en wetgeving op het gebied van autoverlichting. 

 

Xenon verlichting

 

Een van de grootste voordelen van xenon is dat de lichtopbrengst groter is. Nog een leuk voordeel van xenon lampen is dat jezelf een kleur kan kiezen (denk hierbij aan geel tot aan blauw/wit licht).

 

We hebben enkele voordelen van xenon lampen voor je op een rijtje gezet:

 

•         Lichtopbrengst 3 keer zo veel

•         Stroomverbruik veel lager

•         Langere levensduur

•         Hogere verkeersveiligheid

 

Een normale halogeen autolamp heeft een lichtopbrengst van 1200 lumen, terwijl dit bij standaard xenon verlichting 3200 lumen is. Dat is dus bijna drie keer zo veel.

 

Led verlichting auto

 

Led verlichting de nieuwste trend in auto verlichting. Het verschil in aanschafkosten van led is een stuk hoger dan van halogeen en een tikje hoger dan van xenon. Echter heeft led verlichting enkele nuttige voordelen. Zo is de levensduur van led lampen een stuk langer (50.000 branduren, ten opzichte van 1000 voor halogeen en 2000-3000 voor xenon). 

 

Led inbouwen is ook gemakkelijker dan het monteren van xenon lampen. Je hoeft namelijk geen ballasten te monteren. Bovendien zijn led lampjes wat steviger, of robuuster. Dat betekent dat je de lamp niet gelijk kapot of vettig maakt als je per ongeluk het glas aanraakt. Toch moet je nog steeds voorzichtig omgaan met de lampjes!

 

Bij led verlichting voor de auto heb je te maken met een grotere lichtopbrengst dan bij halogeen en xenon. Dit betekent dat je zelfs op donkere landweggetjes uitstekend zicht hebt. Een nadeel kan zijn dat medeweggebruikers last zouden kunnen hebben van het felle schijnsel van jouw koplampen.

Voordelen led verlichting auto in het kort:

 

•         Langere levensduur

•         Eenvoudigere montage

•         Hogere lichtopbrengst

 

Onderdelen in actie:

Categorie Verlichting

https://www.vangilsautomotive.nl/onderdelen/verlichting

 


Topproducten:

O189222          Koplamp-links-bmw-x5

O175643          Koplamp-links-opel-astra

O134094          Koplamp-links-volkswagen-touran

O116804          Koplamp-links-landrover-range-rover

O188609          Achterlichtset-links-rechts-volkswagen-golf

O125090          Achterlicht-rechts-mercedes-e-klasse

 

 

Topvoertuigen: Onze Demontage autos

V26246                Nissan Juke 2020

V26187                Seat Ibiza 2016

V26139                Mazda CX-5 2013

V25929               Mercedes C-Klasse 2018

V25860                Mazda 6 2009

V26059                Mazda 6 2009

 

 

live chat